O stránke

O COMICSite

Nájdete tu predpokládané dátumy vydania CZ/SVK komiksov (zväčša od nakladatelstiev CREW, Netopejr, BBart, Mot komiks, Argo, Comics Centrum).

Ako stránka vznikla?

Táto stránka pôvodne vznikla, len ako môj osobný zoznam komiksov, krajší ako obyčajné txt-čko :) Neskôr som sem pridal aj veci, ktoré by som si rád dokúpil a nakoniec (pre vás asi to najpodstatnejšie) tituly, ktoré v dohľadnej dobe vyjdu.

Nezaznamenávam všetky komiksy vychádzajúce v češtine (na to tu je comicsdb.cz) alebo slovenčine. Značím tu len tie, ktoré ma zaujímajú (je to však drtivá väčšina CZ/SVK trhu). Sledujem auditórium a komentáre na Crew.cz a značím sem všetky (v podstate oficiálne) zmienky o mnou sledovaných komiksoch, čo by návštevníkom tejto stránky mohlo prísť vhod.

Väčšina komiksov je od vydavateľstiev CREW, BB art a Netopejr (raz za čas aj od Mot komiks, Argo a Comics Centrum, či iných).

Odporúčané komiksové obchody

Slovenské komiksové obchody:

  • Brloh - V podstate jediný špecializovaný komiksový obchod na Slovensku. Má tri obchody v Bratislave a po jednom v Košiciach, Nitre, Trnave a Trenčíne.
  • Pod vŕškom - Možno tu nájdete niektoré veci lacnejšie ako v Brlohu. Sídlo obchodu je v Nitre.

České komiksové obchody:

  • Seqoy - Komiksy za doporučené české ceny, ale možnosť 5-15% vernostnej zľavy. Zasiela už aj na slovensko. Odporúčam Slovákom, ktorí kupujú naraz viac (napr. nad 2000 Kč) a majú možnosť platiť bankovým prevodom lacnejšie ako klasických 300 Sk (čiže buď cez kamaráta v Čechách, alebo PayPay a pod.) Sídlo obchodu je v Prahe.
  • Minotaur - Pravdepodobne najlacnejší predajca komiksov ak žijete v Čechách. Na každý komiks vždy zľava okolo 10% + za vačšie nákupy ďalšie zľavy. Nezasiela na Slovensko. Sídlo obchodu je v meste Svitavy.
  • Komiksový krám - Jediný NAOZAJ ČISTO špecializovaný obchod na komiksy v Čechách. Čiže nielen české ale aj zahraničné komiksy a komiksovo ladené trička, kalendáre, plagáty, odznaky... Nezasiela na Slovensko. Sídlo obchodu je v Brne.

Staršie verzie stránky

COMICSite 1.0 (HTML with frames)
COMICSite 2.0 (HTML 4.01 Transitional)
COMICSite 3.0 (XHTML 1.0 Strict, CSS 2.1)
COMICSite 4.0 (XHTML 1.0 Strict, CSS 2.1) [táto stránka]

banner COMICSite

Banner Comicsite Banner Comicsite Banner Comicsite Banner Comicsite

Posledný update: 21. 2. 2014

Autor:

vytvoril a o stránku sa s dobrým pocitom stará Saiffer :)
mail: admin@saiffer.net

Technické info:

 HTML5  validné  |  CSS  validné 

Rada:

Vyhľadávajte pomocou "Ctrl+F"

Saiffer | 2003 - 2014 | Od mája 2007 sem prišlo unikátnych návštevníkov.